Stomatologia estetycznaCzym jest uwarunkowana cena implantów stomatologicznych?

Czym jest uwarunkowana cena implantów stomatologicznych?

Implanty stomatologiczne to najlepsze rozwiązanie dla dwóch grup Pacjentów. Przede wszystkim polecane są osobom z bezzębiem. Są świetną alternatywą dla protezy, która w porównaniu do implantów jest dużo mniej stabilna i nie zastępuje naturalnych zębów w tak dużym stopniu, jak implant. Druga grupa Pacjentów to osoby, które borykają się z pojedynczymi brakami w uzębieniu, straconymi np. na skutek nieszczęśliwych wypadków. Implanty stomatologiczne doskonale integrują się z resztą zębów i błyskawicznie przejmują funkcje naturalnych zębów. Pacjenci zainteresowani implantami mogą zauważyć szeroką rozpiętość w cenach, co powoduje sporą dezorientację, która znacznie utrudnia podjęcie decyzji.

 

 

Cena = jakość

Bardzo często w przypadku tego typu zabiegów, cena idzie w parze z jakością wykonania. Decydując się na tak poważny i ingerujący w ciało zabieg, to właśnie jakość powinna być na pierwszym miejscu. Gabinety oferujące ceny z niższej półki, powinny być zatem niekoniecznie rozważane przez Pacjenta na starcie. Jakość oznacza wykonanie zabiegu w sposób wzorowy, zgodny z prawidłowymi, nierzadko kosztownymi procedurami, odpowiedzialny i kompleksowy.

Dobra renoma

Cena implantów zębowych wynika również bezpośrednio z renomy kliniki. Kompetencje, doświadczenie i certyfikaty, to aspekty, na które klinika i jej lekarze pracują latami. W konsekwencji, mają one swoje odzwierciedlenie w uznaniu i zaufaniu, którym Pacjenci są w stanie obdarzyć klinikę.

Nowoczesne wyposażenie

Spektakularne efekty, które oferuje współczesna stomatologia, są bezpośrednio związane z wyposażeniem gabinetu. Duda Clinic korzysta z najbardziej zaawansowanych narzędzi i dysponuje sprzętami diagnostycznymi najnowszej generacji. W przypadku leczenia implantologicznego, korzystamy m.in. z urządzenia Navident, które gwarantuje perfekcyjne wszczepienie implantu, tomografii komputerowej, skanerów, CAD – CAM i innych nowoczesnych urządzeń.

Rodzaj implantu

Cena oczywiście zależna jest nie tylko od kliniki, ale też od rodzaju implantu, na który zdecyduje się Pacjent. W naszej ofercie posiadamy implanty kategorii basic, medium i premium. Koszt implantu basic to 2600 zł. Cena implantu medium – 3300 zł. Natomiast najdroższy implant – premium, kosztuje 4400 zł. Szczegóły, zalety i istotności dotyczące różnic w rodzajach powyższych implantów poznasz na konsultacji z lekarzem w Duda Clinic.

Podczas konsultacji dostosujemy typ leczenia do Twoich preferencji, predyspozycji oraz stanu zdrowia jamy ustnej. Zabiegi w Duda Clinic to gwarancja profesjonalizmu, estetyki i cen, które są adekwatne do jakości wykonania, wieloletniego doświadczenia oraz kompetencji naszych lekarzy.

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.