Stomatologia estetycznaWyróżnienie Platinum Preferred od Biomet 3i dla dr. Dudy

Wyróżnienie Platinum Preferred od Biomet 3i dla dr. Dudy

Platinum Preferred Member to prestiżowa nagroda przyznawana przez lidera w branży implantologicznej Biomet 3i w aż 73 krajach na całym świecie – od USA, przez Brazylię, po Australię. Jeden z takich certyfikatów trafił do dr n. med. Mariusza Dudy, właściciela Duda Clinic w Katowicach. Uroczysta gala odbyła się 23 czerwca w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

 

Prestiżowa nagroda trafia co roku w ręce ponad 700 lekarzy za ich wybitne osiągnięcia implantologiczne. Nie bez znaczenia jest także dynamika rozwoju, lokalne kampanie promujące leczenie, zaangażowanie w upowszechnienie leczenia implantologicznego wśród pacjentów oraz nieustanne dążenie do rozwoju i dokształcanie się. A to tylko niektóre z kilkudziesięciu czynników, które decydują o tym, kto zostanie laureatem. O tym, jak trudno je spełnić świadczą liczby. Ze wszystkich lekarzy, którzy w naszym kraju specjalizują się w implantologii, a jest ich ok. 600, wyróżnienia otrzymało zaledwie 22 z nich, a także nagrodzono 4 ośrodki medyczne. Jak mówi Małgorzata Wasio-Malinka dyrektor marketingu Dental Depot Wasio, z firmy będącej wyłącznym przedstawicielem Biomet 3i w Polsce, te nagrody to dowód na rozwój implantologii w Polsce i stale rosnący jej poziom.

– Ta nagroda to dla mnie nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także sygnał, że to, co robimy w naszej klinice zmierza we właściwym kierunku. Staramy się przede wszystkim uświadamiać pacjentów, że leczenie implantologiczne jest obecnie najlepszą metodą uzupełniania braków zębowych. I to widać podczas wizyt, podczas rozmów z pacjentami. Implantologia wkracza w naszym kraju na dobre do codziennego leczenia, jakie jest przeprowadzane w gabinecie. Cieszę się niezmiernie, że to zostało zauważone – mówi dr n. med. Mariusz Duda, właściciel Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna, prezydent Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Amerykanie od lat zauważają nie tylko rosnącą popularność implantologii w Polsce, ale także zaangażowanie lekarzy w jej upowszechnianie i edukację pacjenta. – Grono lekarzy, które posiada tytuły Platinum to obecnie najbardziej aktywni przedstawiciele swojej profesji, którzy działają zarówno na polu naukowym, jak i edukacyjnymi czy promocyjnym, przybliżając Polakom tematykę implantologii oraz korzyści płynących z tego leczenia – mówi Wasio-Malinka.

Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbyło się 23 czerwca podczas uroczystej gali w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Scroll Down
Bottom Reached

No posts were found for provided query parameters.