Działalność szkoleniowa


  • Duda Clinic College of Dental Medicine
foto główne duda clinic college of dental medicine


Autorskie kursy zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii prowadzone od 2000 roku zaowocowały powstaniem w 2014 roku Ośrodka Szkoleniowego Duda Clinic College of Dental Medicine, którego Fundatorem i Kierownikiem naukowym jest dr n. med. Mariusz Duda.

Misją College of Dental Medicine jest szkolenie podyplomowe lekarzy implantologów, implantoprotetyków i periodontologów zgodnie ze standardami ICOI. Jakość w edukacji i odpowiedzialność wykładowców za przekazaną najlepszą wiedzę są priorytetem w szkoleniach. Podstawą wysokiego standardu jest harmonijna równowaga pomiędzy praktyką kliniczną w Duda Clinic, nauką oraz edukacją. Wsparcie międzynarodowych uniwersytetów medycznych i stowarzyszeń naukowych odgrywa tutaj kluczową rolę. 

„Jestem przekonany, że moje doświadczenie w organizowaniu przedsięwzięć edukacyjnych, starannie przygotowany ośrodek szkoleniowy, uznani wykładowcy polscy i zagraniczni, jak też międzynarodowe wsparcie i afiliacje są gwarancją nie tylko najwyższego poziomu szkoleniowego, ale zapewniają jakość, którą jako zespół umiejętnie przekażemy naszą wiedzę i zrobimy wszystko, ażeby pomóc Państwu we wsparciu rozwoju kariery zawodowej...”
 
dr n. med. Mariusz Duda, prof. wizyt. SSU

Więcej informacji www.collegedudaclinic.com