Administracja


Pracownicy administracji DUDA CLINIC to osoby, które są odpowiedzialne za pierwszy kontakt z Pacjentem. Dzięki nim przebiega on zawsze bardzo sprawnie i bezproblemowo. Ponad wszystko cenimy sobie najwyższy standard obsługi i zadowolenie każdego Pacjenta. Administracja DUDA CLINIC obejmuje takich pracowników jak: asystentka zarządu, rejestratorka, recepcjonistka oraz technik RTG. Nasi pracownicy administracyjni to nasza wizytówka i bardzo ważny segment w naszej strukturze.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Właśnie dlatego stanowisko recepcjonistki w DUDA CLINIC obejmują osoby, których cechuje wyjątkowa kultura osobista oraz życzliwość w stosunku do Pacjenta. Recepcja DUDA CLINIC to osoby, których zadaniem jest wzorowa obsługa Pacjentów podczas pierwszej wizyty oraz dbałość i zapewnienie komfortu naszym stałym Pacjentom.

Pracownicy recepcji sprawiają, że rejestracja w DUDA CLINIC przebiega sprawnie, a terminy są dogodne dla Pacjenta. Rejestracja telefoniczna DUDA CLINIC jest łatwa i niezawodna. Wystarczy wykonać telefon na recepcję DUDA CLINIC i uzgodnić przystępną datę. Dodatkowo, możliwa jest rejestracja mailowa oraz rejestracja w DUDA CLINIC bezpośrednio na recepcji. W DUDA CLINIC znajduje się także pracownia RTG więc jeśli szukasz RTG Katowice, to nasz specjalista z chęcią wykona Ci zdjęcie RTG zęba.

Oferujemy usługi stomatologiczne premium i przykładamy szczególną wagę do obsługi Pacjenta. Profesjonalna obsługa to dla nas priorytet. Ze szczególną dbałością dobieramy nasz personel, byś mógł czuć się tutaj maksymalnie komfortowo i z radością do nas wracał. Umów wizytę w DUDA CLINIC, a przekonasz się o wysokim poziomie kultury i zrozumienia, którym dysponują nasi pracownicy pierwszego kontaktu.