Już w ten piątek kolejna okazja, aby wykonać zupełnie bezpłatnie pakiet badań- przegląd stomatologicznych, zdjęcie RTG panormiczne zębów oraz pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Majowy dzień otwarty w Duda Clinic odbywa się pod hasłem "Z uśmiechem dla serca", głównym założeniem jest wpływ zdrowia jamy ustnej na ogólny stan zdrowia organizmu, a także układu krążenia, w tym jakże ważnego serca, dlatego o tym jak dbać o zęby, żeby mieć zdrowy organizm opowie specjalista, dr n. med. Mariusz Duda. Uczestnictwo w Dniu Otwartym jest bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zadbaj o swoje zdrowie już teraz.

UWAGA: Niestety z przyczyn niezależnych, nie odbędzie się prelekcja kardiologa o 17, pozostały program Dnia Owartego bez zmian. Zapraszamy!

O szpitalu Euromedic

Powstanie szpitala EuroMedic, to owoc jedenastu lat doświadczeń prowadzenia działalności medycznej, mimo że budowa obiektu trwała tylko dziewięć miesięcy. Interdyscyplinarność i kompleksowość to główne założenia stosowanych tu metod leczenia.

Szpital EuroMedic prowadzi obecnie działalność w zakresie chirurgii naczyń, kardiologii, kardiochirurgii, okulistyki, chirurgii ogólnej i ortopedii. Z uwagi na specyfikę podanych specjalności medycznych dla zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa w szpitalu funkcjonuje oddział intensywnej opieki i anestezjologii oraz oddział intensywnej opieki kardiologicznej. Pacjenci po inwazyjnych zabiegach diagnostycznych i operacyjnych, zwłaszcza w zakresie kardiologii i kardiochirurgii, pozostają pod wzmożoną opieką lekarzy i pielęgniarek, reagujących natychmiast na wszelkie zagrożenia.

Kompleksowość leczenia w szpitalu EuroMedic oznacza samowystarczalność jednostki w pełnym cyklu postępowania medycznego. Otaczamy naszych pacjentów opieką od wstępnego rozpoznania stanu chorobowego, przez diagnostykę, leczenie ambulatoryjne i szpitalne.