Zachęceni zainteresowaniem Pacjentów, już po raz drugi zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w naszej klinice. Podobnie jak ostatnio, także i tym razem Pacjenci mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji stomatologicznych i implantologicznych, a także bezpłatnie wykonać cyfrowe, panoramiczne zdjęcie RTG uzębienia. Z kolei dzieci mogły przejść wizytę adaptacyjną u dentysty, podczas której nie tylko oswajały się z lekarzem stomatologiem, ale przede wszystkim mogły się pobawić w gabinecie, wszystkiego dotknąć, a nasze panie higienistki objaśniały do czego służą poszczególne urządzenia. Poza tym rodzice mogli dowiedzieć się, czy zgryz ich dzieci jest prawidłowy i co zrobić, by ząbki ich pociech były równe. Rad i konsultacji – także bezpłatnie – udzielał lekarz ortodonta. Nie zabrakło także gier i zabaw na świeżym powietrzu dla najmłodszych i słodkiego poczęstunku. A na koniec dzieci mogły odcisnąć swoje dłonie na naszej ścianie małych bohaterów.

Ciekawym punktem Dnia Otwartego były multimedialne prezentacje dotyczące nowoczesnego leczenia stomatologicznego. Dorośli mogli dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o implantologii i nowoczesnej protetyce, a z kolei maluchy mogły posłuchać o tym, kiedy iść do dentysty i jak dbać o swoje ząbki.

Każdy z ponad 100 Pacjentów, którzy odwiedzili w piątek naszą klinikę, brał udział w losowaniu wartościowych nagród – a jakżeby inaczej – stomatologicznych. Do wygrania były vouchery na leczenie, zabiegi wybielania, czy dla dzieci lakowanie zębów. Partnerem Dnia Otwartego była firma Biomet 3i, która ufundowała implant o wartości 3500 zł dla zwycięzy konkursu.