Szukasz pracy, a nie możesz pochwalić się pięknym uśmiechem? Jak pokazują badania, uśmiech ma ogromny wpływ na karierę zawodową. Osobie uśmiechniętej, z białymi, prostymi zębami dużo łatwiej znaleźć dobrą pracę. Uśmiech odgrywa niebagatelne znaczenie dla szukających zatrudnienia w mediach, handlu, gastronomii czy reklamie. Bez uśmiechu nie można odnosić sukcesów w usługach.

Jeśli poszukujesz pracy, a nie możesz pochwalić się idealnym uśmiechem i chcesz wziąć udział w naszym projekcie, zgłoś się już dziś. Uczestnik lub uczestniczka poddani zostaną metamorfozie uśmiechu w Duda Clinic, a styliści dobiorą odpowiednie uczesanie i biznesowy strój. Tak przygotowani będą mogli skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych z agencji pracy Work Express, którzy pomogą w znalezieniu wymarzonej pracy.

Wyślij do nas swoje CV, opisz swoją historię i powiedz nam dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do naszego projektu. Nie zapomnij o dołączeniu swojego zdjęcia – całej sylwetki oraz uzębienia. Czekamy na zgłoszenia na .lp.cinilcadud@uzk;psbn&:serda Najlepsze zgłoszenia nagrodzimy udziałem w „Karierze z uśmiechem”.