Kariera


DUDA CLINIC to jedna z najbardziej prestiżowych placówek stomatologicznych w Polsce. Oferuje pracę u boku wysoko wykwalifikowanych lekarzy z różnorodnych dziedzin stomatologii, pod okiem wybitnego autorytetu w branży stomatologii estetycznej i implantologii - dr n. med. Mariusza Dudy. DUDA CLINIC stawia na prężną edukację i bezustanny rozwój pod kątem wykorzystywania najnowocześniejszych sprzętów, materiałów i sprzętów diagnostycznych. 

Wysoki standard pracy

DUDA CLINIC to zespół specjalistów podchodzących do pracy z zapałem i entuzjazmem. Sukcesywnie realizujemy swoje cele i misje - dążymy do optymalnych rozwiązań po to, by zapewnić naszym Pacjentom perfekcyjny uśmiech. Dysponujemy sprzętami światowej klasy, dzięki czemu oferujemy pracę w komfortowych warunkach. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i szczególny nacisk na rozwój oraz edukację personelu. 

Perspektywa kariery 

W ramach DUDA CLINIC prowadzimy również ośrodek edukacyjny dla stomatologów - Duda Clinic College of Dental Medicine. College daje możliwość kształcenia według międzynarodowych standardów edukacyjnych ICOI. Oferujemy kompleksowe szkolenia Curriculum oparte na połączeniu zajęć teoretycznych, warsztatów, case study oraz 24h czynnej pracy z Pacjentem oraz współpracy z naszymi lekarzami. Podczas 10 edycji Curriculum wykształciliśmy ponad 100 osób.

Stawiamy na wysoki standard usług, który jest rezultatem systematycznego rozwoju naszych umiejętności oraz poszerzania wiedzy z zakresu stomatologii.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:
+48 505 299 322
+48 32 253 01 09