O DUDA CLINIC


DUDA CLINIC to wyjątkowe miejsce, które oferuje interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, mistrzowskiej protetyki, zaawansowanej chirurgii, endodoncji, periodontologii, ortodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Od 2019 roku DUDA CLINIC łączy siły z INGVES CLINIC, otaczając swoich Pacjentów kompleksową opieką w zakresie harmonijnego piękna twarzy i ciała. Zespół DUDA CLINIC tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści reprezentujący powyższe dziedziny stomatologii, kompetentne higienistki, asystentki stomatologiczne oraz pracownicy administracyjni. Na czele kadry lekarskiej stoi dr n. med. Mariusz Duda - właściciel DUDA CLINIC, ekspert i autorytet naukowy implantologii stomatologicznej oraz wieloletni pasjonat i zwolennik bezustannego samorozwoju w dziedzinie stomatologii. Jak sam przyznaje:

“Ponad 20 lat międzynarodowych doświadczeń sprawiło, że implantologia stomatologiczna to dzisiaj nie tylko mój zawód. To moje życie i pasja, która przynosi mi ogromną satysfakcję, kiedy mogę spełnić marzenie o wspaniałym uśmiechu”  
 
dr n. med. Mariusz Duda
foto główne o duda clinic
foto główne wpisu cel: twój perfekcyjny uśmiech

Cel: Twój perfekcyjny uśmiech


Misją DUDA CLINIC jest dostarczanie Pacjentom usług na najwyższym poziomie, które przywrócą im uśmiech na twarzy i tym samym poprawią komfort życia.

Specjalizujemy się w leczeniu skomplikowanych przypadków, ale także przeprowadzaniu drobnych korekcji uśmiechu.

Nasza klinika powstała z myślą o Pacjentach wymagających, oczekujących spektakularnego efektu pięknych zębów, który zostanie osiągnięty dzięki sprawnemu leczeniu, niezawodnym rozwiązaniom, najlepszym technikom oraz innowacyjnym sprzętom diagnostycznym. 

Metamorfozy naszych Pacjentów

Nowoczesna stomatologia


Dysponujemy światowej klasy wyposażeniem, które pozwala nam na przeprowadzanie efektownych metamorfoz uśmiechu oraz osiąganie satysfakcjonujących efektów leczenia. Oferujemy usługi z wykorzystaniem rentgena panoramicznego, tomografu komputerowego 3D, radiowizjografu, mikroskopu endodontycznego i zabiegowego, nowoczesnych unitów, kamer wewnątrzustnych, piezosurgery, laserów i komputerowych CAD CAM. Z powodzeniem wykorzystujemy także rewolucyjne urządzenie wizualizujące wnętrze jamy ustnej Navi Dent, które znacznie poprawia jakość i precyzję zabiegu implantologicznego.

DUDA CLINIC to coś więcej niż zwykły gabinet stomatologiczny. Łamiemy stereotyp typowego dentysty. Kładziemy nacisk na coraz wyższą jakość usług - inwestujemy w rozwój, nowe technologie i komfortowe wnętrza po to, abyś Ty mógł zainwestować w swój nowy uśmiech. 
foto główne wpisu nowoczesna stomatologia