Usługi


Prewencyjna higiena i kontrola

Pełna oferta uzupełnień protetycznych

Nowoczesna diagnostyka stomatologiczna

Prewencyjna higiena i kontrola

Profesjonalne techniki wybielania

Skuteczne leczenie kanałowe

Leczenie przyzębia oraz błon śluzowych jamy ustnej

Leczenie wad zgryzu i korekcja nieprawidłowości

DUDA CLINIC to dentysta premium w Katowicach, który oferuje szeroki zakres usług z zakresu stomatologii. W skład naszej kadry lekarskiej wchodzą wykwalifikowani lekarze, wyspecjalizowani w różnorodnych dziedzinach dentystycznych. Proponujemy zarówno pojedyncze zabiegi, jak i kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Regularne kontrole stanu uzębienia i prawidłowa higiena jamy ustnej pozwalają uniknąć chorób zębów. Profilaktyka zębów w DUDA CLINIC obejmuje takie usługi jak skaling zębów, piaskowanie zębów, fluoryzacja i lakowanie zębów. Wykonujemy także profesjonalną diagnostykę stanu uzębienia z wykorzystaniem nowoczesnych technik oraz cyfrowych urządzeń stomatologicznych. Jeśli chcesz wykonać RTG zębów w Katowicach, to zapraszamy Cię do nas. Na liście naszych usług znajduje się także tomografia komputerowa (tomograf 3D zębów Katowice) oraz skanowanie CAD/CAM.

Wykonujemy także leczenie kanałowe w Katowicach. Endodoncja DUDA CLINIC obejmuje bezbolesne leczenie kanałowe, leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz reendo, czyli inaczej ponowne leczenie kanałowe. Jeśli w wyszukiwarkę wpisujesz hasło stomatologia estetyczna Katowice, to dobrze trafiłeś. DUDA CLINIC stosuje profesjonalne techniki wybielania zębów, które błyskawicznie odświeżą Twój uśmiech. Wykonujemy wybielanie zębów nakładkami, które odbywa się w domu, a także wybielanie zębów światłem ZOOM 2.

Trzonową specjalnością DUDA CLINIC jest protetyka i implantologia Katowice. Prowadzimy profesjonalne leczenie protetyczne z wykorzystaniem takich rozwiązań jak korony ceramiczne i korony porcelanowe, mosty oraz protezy. Naszą kluczową usługą jest implantologia w Katowicach. Wykonujemy implanty, które są doskonałym rozwiązaniem na bezzębie, pojedyncze ubytki lub ubytki wielozębowe.