Duda Clinic Smile Program

DCSP - to autorski program promocji zdrowia i higieny jamy ustnej.  W ramach tej akcji organizujemy Dni Otwarte, podczas których pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji stomatologicznych, a także bezpłatnego zdjęcia panoramicznego RTG. Smile Program pełni także rolę edukacyjną. Podczas każdego Dnia Otwartego prowadzone są prelekcje na tematy z wielu dziedzin stomatologii, przez lekarzy z naszej kliniki pod kierunkiem dr n. med. Mariusza Dudy. Uczymy Pacjentów jak dbać o zęby, jak zapobiegać rozwojowi niektórych skorzeń, mówimy o tym jak nie bać się dentysty, a gdy już rozpoczniemy leczenie - o co pytać swojego dentystę i na czym polega leczenie. Oswajamy dzieci z gabinetem stomatologa, pokazujemy zasady działania podstawowych narzędzi dentysty, uczymy poprzez zabawę. 

Trzy edycje – blisko 600 Pacjentów

Pretekstem do zorganizowania Dnia Otwartego była nasza przeprowadzka do nowej siedziby. Przychodnię znajdującą się w ciasnej, obskurnej bramie w śródmieściu Katowic zamieniliśmy na nowoczesny, przestronny budynek w zielonej dzielnicy miasta – Murckach.

Zachęceni entuzjastycznym przyjęciem akcji przez Pacjentów, w ciągu niecałego roku zorganizowaliśmy już trzy edycje Dni Otwartych, podczas których klinikę odwiedziło blisko 600 osób.

Pierwszy Dzień Otwarty zorganizowaliśmy 25 maja, a przebiegał on pod hasłem: „Nowoczesne metody leczenia implantologicznego i protetycznego”, a dla dzieci startował nasz klub „Superbohaterowie i superdzieciaki”.

Kolejny Dzień Otwarty w naszej klinice odbył się 27 lipca, a motywem przewodnim był „Nowoczesny gabinet – bez bólu i bez dentofobii”, a dla dzieci: „Odważny mały pacjent u dentysty”.

Ostatnia edycja Dni Otwartych odbyła się 8-9 lutego, a Pacjenci mieli okazję bliżej poznać „Nowoczesne technologie w gabinecie stomatologicznym”, z kolei dzieci dowiedziały się jak mieć „Zdrowe ząbki bez bólu”.


Wstecz